Przygotowałam zestawienie robotów odkurzających firmy XIAOMI. Wszystkie poniższe oferty są rewelacyjne cenowo i pochodzą z serwisu Banggood. Kupując, otrzymujesz przesyłkę chroniącą od opłat celnych. Dostawa to tydzień-dwa.
 
SPECJALIZUJĘ SIĘ W TEMACIE ROBOTÓW SAMOJEZDNYCH Z CHIN JUŻ OD PONAD DWÓCH LAT. TESTOWAŁAM WIELE MODELI I JEDNAK OBIEKTYWNIE RZECZ BIORĄC, TE OD XIAOMI SĄ BEZAPELACYJNIE NAJLEPSZE.
 
?Najnowszy i najmocniejszy model XIAOMI Roborock S6?
? Z kuponem: BGXM529 za 529,99$
Mój komentarz: Obecnie najmocniejszy robot odkurzający na rynku. Jeśli dla kogoś budżet nie jest istotny – to zdecydowanie ten model powinien kupić. Odkurzająco-myjący jednocześnie.
 
?Jeden z nowszych i mocniejszych XIAOMI VIOMI V2?
? Z kuponem: BG925b3c za 319,99$
Mój komentarz: To inna submarka, ale również sygnowana przez XIAOMI, więc to mega dobry sprzęt. Również odkurzająco myjący. Dobry stosunek jakości do ceny.
 
?Nowsza wersja potężnego klasyka – XIAOMI Mijia 1S?
? Z kuponem: BGMS008 za 301,22$
Mój komentarz: To ulepszona wersja klasycznego, pierwotnego XIAOMI Vacuum Cleaner. Poprawione lasery i nawigacja, nieco większa moc. Tylko odkurzający.
 
? Klasyka wśród klasyki – XIAOMI Vacuum Cleaner?
? Z kuponem: BGXM23 za 238,59$ – to absolutnie rewelacyjna cena
Mój komentarz: Klasyk nad klasykami. Bardzo niska cena. Tylko odkurza, nie myje. Poradzi sobie z każdym dywanem i sierścią.
 
? Druga klasyka – mój ukochany faworyt – XIAOMI ROBOROCK S50 ?
? Z kuponem: BGRS50 za 339,99$ – to również mega cena
Mój komentarz: Klasyk nad klasykami ale odkurzająco-myjący. Bardzo niska cena. Najlepszy stosunek ceny do jakości.