Roboty sprzątające TESLA

Kraj pochodzenia

Czechosłowacja (Czechy)

Data założenia firmy

18 stycznia 1921

Produkty firmy

Sprzęt wojskowy, RTV i AGD

Główne linie

RoboStar

O firmie

TESLA to jedno z najstarszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w produkcji i sprzedaży elektroniki użytkowej w byłej Czechosłowacji. Firma została założona 18 stycznia 1921 roku i przez ćwierć wieku funkcjonowała jako Elektra. Nazwa TESLA została przypisana w 1946 roku. Już wtedy spółka w swojej ofercie posiadała średniofalowe oraz krótkofalowe nadajniki radiowe. W kolejnych latach przedsiębiorstwo poszerzało swoją ofertę i stopniowo tworzyło gigantyczną sieć ośrodków nadawczych radiowych i telewizyjnych na terytorium całej Czechosłowacji. Dodatkowo, TESLA nawiązała współpracę z armią. Do tej pory głównymi towarami czeskiej już firmy są technologie opracowywane dla wojska, a produkty sygnowane logo TESLI znajdziemy również w segmentach RTV i wśród artykułów gospodarstwa domowego.

Najpopularniejsze modele odkurzaczy

Mimo bardzo kompaktowych rozmiarów, automatyczny robot odkurzający Tesla RoboStar T30 to odpowiedni sprzęt do sprzątania każdego rodzaju powierzchni. Odkurzacz świetnie radzi sobie nawet z najbardziej trwałymi zabrudzeniami na drewnianym parkiecie, panelach, kafelkach czy nawet dywanach i wykładzinach. Dodatkowo model ten wyposażono w funkcję mopa, która umożliwia umycie podłogi na mokro zaraz po skończonym odkurzaniu. RoboStar T30 to urządzenie wyposażone w podwójny akumulator o łącznej pojemności 1200 mAh, który gwarantuje blisko dwie godziny pracy na jednym ładowaniu. Producent doskonale zdaje sobie sprawię z konieczności zadbania nie tylko o czystość podłóg, ale także powietrza. W robocie znajdziemy filtr HEPA wychwytujący blisko 100% kurzu, alergenów oraz roztoczy.

Ten sam filtr zastosowano w hybrydowym robocie Tesla RoboStar T80 PRO. Urządzenie skonstruowane z myślą o niezwykle wydajnym czyszczeniu rożnego rodzaju podłóg wyposażono w innowacyjny tryb SMART, podczas którego odkurzacz korzysta z nawigacji żyroskopowej. Zaawansowany system umożliwia wybór najbardziej optymalnej oraz najskuteczniejszej ścieżki czyszczenia. Niski profil oraz dwie antystatyczne szczotki boczne umożliwiają odkurzanie nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, takich jak podłoga pod meblami lub narożniki ścian. Dodatkowym atutem RoboStar T80 PRO jest akumulator o pojemności 2600 mAh, który gwarantuje ponad dwie godziny nieustającej pracy.

Kup najtaniej