Tesla RoboStar T80 Pro

Specyfikacja

Czas pracy: 120 min. Turboszczotka: Tak
Czas ładowania:  3 h Automatyczny powrót do bazy i ładowanie: Tak
Pojemność zbiornika: 0,6 l Wymiary (szerokość x wysokość): 330×76 mm
Czy myje? Tak Waga: 2,5 kg
Hałas: 55 dB Sterowanie aplikacją: Nie
Czujniki: 10 czujników podczerwonych (chroniących przed zderzeniami), 3 czujniki podczerwone chroniące przed upadkiem ze schodów Dodatkowe funkcje: Potrójna filtracja z filtrem HEPA, inteligentne czyszczenie SMART z żyroskopową nawigacją, elektroniczna, trzystopniowa kontrola przepływu wody
Wirtualna ściana: Nie Główna zaleta: Dodatkowe funkcje, dobry wybór dla alergików

Opis

Nowoczesny robot TESLA RoboStar T80 Pro jest urządzeniem wyjątkowo łatwym w obsłudze – w tym celu możemy wykorzystać intuicyjny interfejs lub pilot. TESLA RoboStar T80 odkurza i wyciera na mokro oraz posiada zaawansowany system wykrywania mebli. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu porusza się przy niskich progach, a liczne czujniki zabezpieczają sprzęt przed upadkiem czy zniszczeniem. Odkurzacz jest w stanie czyścić zarówno powierzchnie twarde, jak i dywany z grubym włosiem.

Ogromną zaletą robota jest jego wydajność, wynikająca z renomowanych ogniw baterii, umożliwiająca nieprzerwane działanie przez 120 minut. Odkurzacz ten wyposażony jest również w specjalne zabezpieczenie, które wstrzymuje przepływ energii po pełnym naładowaniu – nie ma ryzyka przeładowania urządzenia, co pozytywnie wpływa na żywotność produktu. Produkt ten doskonale sprawdzi się u osób cierpiących na alergie – filtr HEPA pomaga zbierać drobny pył (nawet 99,95% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona), alergenne roztocza lub alergeny zwierzęce. Podstawowy filtr zajmuje się usuwaniem największych zabrudzeń.