Roboty odkurzające SAMSUNG

Kraj pochodzenia

Korea Południowa

Data założenia firmy

Rok 1938

Produkty firmy

Sprzęt RTV oraz AGD

Główne linie

Galaxy, Powerbot

O firmie

Samsung to południowokoreańska grupa założona w 1938 roku przez Lee Byung-chula. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji cukru, jednak w kolejnych latach rozszerzyła swoją działalność i oferowała swoim klientom między innymi sprzedaż polis ubezpieczeniowych. Dopiero w 1969 roku do życia została powołana firma Samsung Electronics. W chwili obecnej jest to największy członek Grupy Samsung i jeden z liderów branży RTV i AGD na świecie. Samsung Electronics zatrudnia 200 tysięcy pracowników.

Spod szyldu jednego z liderów w dziedzinie produkcji artykułów gospodarstwa domowego i elektroniku użytkowej wychodzą wysokiej jakości produkty, które bardzo często wyposażone są w innowacyjne technologie. Samsung wyspecjalizował się w produkcji smartfonów, tabletów, telewizorów, a także lodówek, chłodziarek i odkurzaczy. Dodatkowo koncern jest czołowym producentem licznych podzespołów komputerowych oraz ekranów LCD.

W skład Grupy Samsung wchodzi 26 firm członkowskich. Co ciekawe, jednym z najbardziej rozwiniętych działów gigantycznego koncernu – oprócz przemysłu elektronicznego – są instytucje finansowe. Dodatkowo czebol z siedzibą w Suwonie aktywnie działa na rynku maszynowym, samochodowym, chemicznym, budowlanym oraz rozrywkowym.

Najpopularniejsze modele odkurzaczy

Cechą charakterystyczną dla robotów czyszczących produkowanych przez koreańskiego giganta jest olbrzymia moc ssąca gwarantująca efekty porównywalne do tradycyjnych odkurzaczy. Samsung POWERbot VR9300 to bezkonkurencyjne na rynku urządzenie stosowane do usuwania kurzu i innych zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Automatyczny odkurzacz umożliwia pracę nie tylko na twardych powierzchniach, ale również na dywanach i chodnikach. Dzięki inteligentnym czujnikom i możliwości mapowania terenu VR9300 dotrze nawet do najbardziej ukrytego zabrudzenia. Dodatkowym atutem jednego z najlepiej ocenianych robotów Samsunga jest szeroka szczotka. Jej 311 mm długości sprawia, że sprzątanie przy użyciu POWERbota VR9300 jest szybsze w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, a wydajny akumulator umożliwia nawet półtoragodzinne sprzątanie.

Automatyczny robot Samsung POWERbot VR20 to urządzenie mogące się pochwalić blisko stuprocentową skutecznością pracy na powierzchniach twardych, a zwiększona moc ssąca umożliwia pracę odkurzacza również na chodnikach i dywanach. Specjalny projekt korpusu robota sprawia, że niezwykle smukły POWERbot VR20 jest w stanie usunąć kurz i zabrudzenia nawet spod bardzo niskich mebli. Dodatkowo robot czyszczący Samsunga został wyposażony w system mapowania terenu oraz Edge Clean Master, czyli funkcję umożliwiającą skuteczniejsze oczyszczanie powierzchni przy krawędziach ścian.

Kup najtaniej