Roboty sprzątające ROBOJET

Kraj pochodzenia

Polska

Data założenia firmy

2010

Produkty firmy

Domowa robotyka, urządzenia odkurzające

Główne linie

Duel, Air

O firmie

Robotyka, sztuczna inteligencja oraz mikrobiologia to dziedziny, które zafascynowały założycieli RoboJet. Polska firma została powołana do życia w 2010 roku w Warszawie i skupia się na opracowywaniu i produkcji innowacyjnych urządzeń ułatwiających codzienną pracę w domu. Zaledwie po roku działalności firma RoboJet wypuściła na rynek pierwszy odkurzacz automatyczny, a dziś roboty sprzątające stanowią trzon oferty marki.
W skład rozbudowanej oferty firmy RoboJet wchodzą przede wszystkim różnego rodzaju roboty domowe znacznie ułatwiające codzienne czynności. Polska marka proponuje swoim klientom samo jeżdżące odkurzacze automatyczne, roboty do mycia okien, mopy elektryczne oraz akcesoria podlegające zużyciu w przypadku korzystania z wyżej wymienionego sprzętu. Głównym celem marki RoboJet jest maksymalne wykorzystanie wszystkich funkcjonalności nowoczesnej robotyki, którą można wykorzystać w celu poprawy jakości codziennego życia. Można więc spodziewać się, że w przyszłości oferta firmy zostanie poszerzona o kolejne rozwiązania z dziedziny domowej robotyki oraz drobnego i funkcjonalnego AGD.

Najpopularniejsze modele odkurzaczy

Prawdziwym bestsellerem w katalogu polskiej firmy jest odkurzacz automatyczny RoboJet Duel 3. Urządzenie zostało wyposażone w system mapowania przestrzeni, dzięki któremu robot jest w stanie wyznaczyć najbardziej optymalną trasę czyszczenia powierzchni domu. Duża moc ssąca umożliwia odkurzaczowi usunięcie nie tylko kurzu, ale również znacznie większych obiektów. Dodatkowym atutem urządzenia RoboJet Dual 3 jest 4-stopniowe czyszczenie wsparte innowacyjnym systemem potrójnej filtracji. Takie rozwiązania sprawia, że automatyczny robot jest przyjazny dla alergików i właścicieli zwierząt. Bez problemu poradzi sobie z usunięciem sierści, pyłków oraz zarodników pleśni i grzybów. RoboJet Duel 3 łączy funkcję odkurzacza i mopa. Nowoczesny hybrydowy pojemnik na kurz i wodę o pojemności 700 ml gwarantuje najefektywniejsze sprzątanie w najkrótszym czasie.

Bardzo pochlebne opinię wśród użytkowników automatycznych odkurzaczy domowych zbiera również RoboJet Duel. Urządzenie charakteryzuje się wyśmienitym stosunkiem jakości do ceny. Model ten jest nawet połowę tańszy od swojej konkurencji, od której nie odbiega funkcjonalnością. Wysokiej jakości czujniki antykolizyjne, efektywne szczotki oraz zaledwie 9 cm wysokości sprawiają, że RoboJet Duel jest w stanie wyczyścić nawet najbardziej niedostępne zakamarki naszego mieszkania. Robot posiada sześć trybów sprzątania, a funkcja harmonogramu umożliwia zaprogramowanie odkurzacza na wybrany dzień tygodnia.

Kup najtaniej