Philips SmartPro Active FC8812

Specyfikacja

Czas pracy: 90 min. Turboszczotka: Nie
Czas ładowania: 240 min. Automatyczny powrót do bazy i ładowanie: Tak
Pojemność zbiornika: 0,4 l Wymiary (szerokość x wysokość): 33 x 8 cm
Czy myje? Nie Waga: 6kg
Hałas: 58,3 dB Sterowanie aplikacją: Nie
Czujniki: Krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża, kurzu Dodatkowe funkcje: Bateria litowo-jonowa, sterowanie pilotem, 3-stopniowy system odkurzania, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, programator na 7 dni tygodnia
Wirtualna ściana: Nie Główna zaleta: Waga

Opis

Trzystopniowy system sprzątania odkurzacza Philips SmartPro Active FC8812 składa się z wirującej szczotki bocznej, która wymiata kurz wzdłuż krawędzi ścian oraz z dwóch szczotek umieszczonych pod korpusem robota, zbierające zanieczyszczenia do pojemnika. Bateria urządzenia jest energooszczędna i ekologiczna, a pracę modelu Philips SmartPro Active FC8812 można z łatwością zaprogramować według optymalnego harmonogramu. Proste sterowanie za pomocą pilota to kolejne udogodnienie dla użytkownika. Co istotne, robot sprzątający posiada w specjalne czujniki reagujące,  gdy odkurzacz zbliża się do krawędzi, dlatego urządzenie nie spadnie ze schodów.

Robot sam rozpozna stopień zabrudzenia powierzchni i dobierze do niego najlepszy tryb działania. Philips SmartPro Active FC8812 doskonale radzi sobie z przeszkodami i pracuje wyjątkowo cicho. Poziom 58,3 dB nie zmęczy Ciebie ani Twoich domowników, nawet w trakcie długotrwałego czyszczenia podłóg. Odkurzacz może mieć jednak problem z pracą na powierzchniach bardzo jasnych, białych, czarnych i bardzo ciemnych.