iRobot Roomba 681

irobot roomba 681

Specyfikacja

 

Czas pracy: 60 min Turboszczotka: Nie
Czas ładowania: 120 min. Automatyczny powrót do bazy i ładowanie: Tak
Pojemność zbiornika: 0,6 l Wymiary (szerokość x wysokość): 33,5 x 9,3 cm
Czy myje? Nie Waga: 5,6kg
Hałas: Cicha praca Sterowanie aplikacją: Nie
Czujniki:Czujniki krawędzi, odległości, czujnik antykolizyjny, uskoku podłoża, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, wykrywający zabrudzone miejsca Dodatkowe funkcje:Bateria litowo-jonowa, 3-stopniowy system odkurzania, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, harmonogram pracy, inteligentne wykrywanie brudu, szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, programator na 7 dni tygodnia, technologia iADAPT – adaptacja do warunków otoczenia
Wirtualna ściana: Tak Główna zaleta: duży zbiornik, dodatkowe funkcje

 

Opis

iRobot Roomba 681 odkurza wszystkie rodzaje podłóg i dostosowuje do nich automatycznie pracę głowicy. Inteligentna nawigacja iAdapt pozwala na dokładne sprzątanie, również wzdłuż krawędzi ścian, pod meblami i dookoła przeszkód. Wspomniane rozwiązanie wyróżnia się 98-procenowym stopniem pokrycia powierzchni. Technologia Dirt Detect™ wykorzystuje czujniki akustyczne i optyczne do koncentracji na obszarach wymagających gruntownego czyszczenia. Co więcej, iRobot Roomba 681 wykrywa i unika uskoków, w tym schodów.

Odkurzacz automatyczny znakomicie nadaje się dla alergików, dlatego że wbudowany w niego Filtr AeroVac™ usuwa z powietrza drobiny kurzu i alergeny. Robot zbiera także sierść zwierząt domowych. System Anti-Tangle zapobiega z kolei wkręcaniu się przewodów. Urządzenie posiada opatentowany 3-stopniowy system sprzątania. iRobot Roomba 681 pracuje według harmonogramu, który możesz dostosować do swoich potrzeb. Odkurzacz automatyczny jest łatwy w obsłudze, aby go uruchomić wystarczy nacisnąć przycisk CLEAN.