ILIFE V8S

Specyfikacja

Czas pracy: 80 min. Turboszczotka: Nie
Czas ładowania: 5h Automatyczny powrót do bazy i ładowanie: Tak
Pojemność zbiornika: 0,75 l Wymiary (szerokość x wysokość): 33×8 cm
Czy myje? Tak Waga: 2,7 kg
Hałas: 72 dB Sterowanie aplikacją: Nie
Czujniki: Krawędzi,przeszkód, antykolizyjny, wykrywający zabrudzone miejsca Dodatkowe funkcje: Sterowanie pilotem, system i-Dropping, ustawianie harmonogramu pracy
Wirtualna ściana: Nie Główna zaleta: Dodatkowe funkcje, pojemność zbiornika

Opis

Robot ILIFE V8s gwarantuje maksymalne oczyszczenie powierzchni mieszkania również trudno dostępnych miejsc. Brak szczotki centralnej gwarantuje uniknięcie zablokowania dyszy urządzenia, co sprawia, że robot ma przez cały czas swojej pracy ma stabilną moc ssania oraz nie wymaga skomplikowanych prac konserwacyjnych. ILIFE V8s wyposażony został w zaawansowany system i-Dropping, dzięki któremu roztwór wprowadzony do urządzenia jest równomiernie dozowany, a w spoczynku nie istnieje obawa jego rozlania. Duży pojemnik na zanieczyszczenia sprawia, że nie ma konieczności jego częstego opróżniania, a ilość wykonywanych zadań może być jednorazowo większa.

Korzystając z ILIFE V8s możemy zaprogramować go zgodnie z wybranym przez nas trybem spośród: czyszczenia według harmonogramu, czyszczenia z wykorzystaniem maksymalnej siły ssącej, czyszczenia wzdłuż krawędzi, czyszczenia w wyznaczonym miejscu (spot).