ILIFE A8

Specyfikacja

Czas pracy: 150 min. Turboszczotka: Nie
Czas ładowania: 6,5 h Automatyczny powrót do bazy i ładowanie: Tak
Pojemność zbiornika: 0,3 l Wymiary (szerokość x wysokość): 31 x 17 cm
Czy myje? Niec Waga: 3 kg
Hałas: 65 dB Sterowanie aplikacją: Tak
Czujniki: Krawędzi i przeszkód, spadania, powrotu do stacji dokującej Dodatkowe funkcje: Tryby czyszczenia: auto, spot, edge, max, zig-zag, nawigacja Panoview, zasięg pilota 4m
Wirtualna ściana: Nie Główna zaleta: Czas pracy, dodatkowe funkcje

Opis

Robot ILIFE A8 wyróżnia się nie tylko eleganckim wyglądem, głębokim kolorem, ale również imponującą precyzją działania. Dzięki kamerze robot mapuje pomieszczenie, co pozwala mu znacznie dokładniej odkurzać powierzchnię, bez omijania żadnych punktów. Nie ponawia on działania na danej przestrzeni, dzięki czemu bateria nie jest tak szybko zużywana. Innowacyjny program grafiki CV-SLAM pozwala na znacznie szybsze i precyzyjne działanie. Robot wyposażony został w dodatkowy czujnik umożliwiający łatwy powrót do stacji dokującej, dzięki któremu możemy cieszyć się z automatyzacji działań urządzenia.

ILIFE A8 jest łatwy w obsłudze, intuicyjny (możemy obsługiwać go ręcznie, za pomocą aplikacji, lub pilota), doskonale sprawdzi się podczas sprzątania powierzchni twardych, jak i dywanów czy wykładzin. Robot dzięki swojemu niskiemu profilowi potrafi posprzątać nawet pod niskimi meblami. Możemy dowolnie zaprogramować jego program, wybierając spośród dostępnych trybów.