Ecovacs DEEBOT OZMO 930

Specyfikacja

Czas pracy: 110 min. Turboszczotka: Nie
Czas ładowania: 4 h Automatyczny powrót do bazy i ładowanie: Ładowanie automatyczne
Pojemność zbiornika: 4,7 l Wymiary (szerokość x wysokość): 35.4  x 10.2 cm
Czy myje? Tak Waga: 4,6 kg
Hałas: 65 dB Sterowanie aplikacją: Tak
Czujniki: Antykolizyjny, zderzak Dodatkowe funkcje: Inteligentny system nawigacji – mapowanie,  unkcja rozpoznawania rodzaju powierzchni, wirtualna konfiguracja, kontrola ruchu, przełącznik trybu roboczego, planowanie harmonogramu i pilot zdalnego sterowania.
Wirtualna ściana: Tak Główna zaleta: Dodatkowe opcje

Opis

Ecovacs DEEBOT OZMO 930 to odkurzacz i mop w jednym, który wyręczy Cię w codziennych obowiązkach. Producent opracował niezwykłą metodę technologii Smart Navi 3.0, która pozwala na bardzo zaawansowaną personalizację urządzenia. Dzięki temu dopasujesz ustawienia tego robota do swoich potrzeb i właściwości mieszkania. Masz możliwość wprowadzenia ustawień, które będą szeregować obszary pod względem ważności. Wszystko to, możesz dokonać zdalnie za pomocą prostej aplikacji mobilnej, dostępnej na Androida i iOS.

Robot skanuje powierzchnię mieszkania i tworzy jego mapę, która pozwala mu na bezpieczne poruszanie się po niej i efektywne czyszczenie. Robot jest wyposażony w inteligentne rozpoznawanie powierzchni. Dzięki temu, gdy trafia na dywan, zwiększa moc ssania, która precyzyjnie odkurza powierzchnię. Połączenie mopa i odkurzacza pozwala na dokładne wyczyszczenie powierzchni płaskich.