Roboty odkurzające ARIETE

Kraj pochodzenia

Włochy

Data założenia firmy

1964

Produkty firmy

Urządzenia AGD, domowa robotyka

Główne linie

Evolution, Briciola

O firmie

Globalna grupa De’Longhi została założona w 1902 roku we włoskiej miejscowości Treviso. Początkowo firma funkcjonowała jako przydomowy warsztat wyspecjalizowany w produkcji pieców opałowych. Spółka jest właścicielem kilku mniejszych marek, a jedną z nich jest Ariete. Pod skrzydła grupy w 2001 roku trafiła marka Kenwood, a dekadę później De’Longhi nabyło bezterminowe prawo do produkcji drobnych urządzeń niemieckiej firmy Braun.

Marka Ariete została powołana do życia w 1964 roku w samym sercu włoskiej Toskanii, a jej celem przewodnim było projektowanie prostych, użytecznych i estetycznych produktów ułatwiających codzienne funkcjonowanie w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii z najwyższą jakością produkcji Ariete to od wielu lat jeden z liderów branży AGD oraz domowej robotyki. Produkty sygnowane logo Ariete nie tylko całkowicie zaspokajają oczekiwania użytkowników, ale również kształtują trendy wzornicze nadążając jednocześnie za szybko zmieniającą się modą i gustami klientów.

W ofercie Ariete znajdziemy nie tylko automatyczne roboty sprzątające, ale również klasyczne odkurzacze, odkurzacze pionowe oraz parownice i żelazka. Katalog marki należącej do grupy De’Longhi zawiera również produkty niezwykle przydatne w każdej kuchni: miksery, czajniki, ekspresy do kawy, frytkownice, opiekacze, przenośne piekarniki i multicookery.

Najpopularniejsze modele odkurzaczy

Ariete Robot Digital Display Evolution 2.0 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych robotów czyszczących produkowanych przez włoską firmę. Urządzenie wyposażono w system inteligentnej nawigacji, dzięki której odkurzacz jest w stanie dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsce każdego mieszkania. Zaawansowane czujniki antykolizyjne umożliwiają swobodą pracę i omijanie przeszkód takich jak meble, narożniki lub wystające kable. Evolution 2.0 przeznaczony jest do pracy na wielu powierzchniach, a wydajny akumulator gwarantuje półtoragodzinne czyszczenie. W momencie rozładowania baterii odkurzacz samodzielnie powraca do stacji ładującej. Ogromną zaletą produktu Ariete są jego wymiary. Niespełna 8 cm wysokości i średnica 30 cm sprawia, że robot bez żadnego problemu dotrze w miejsca najczęściej niedostępne dla tradycyjnego odkurzacza lub mopa.

Minimalizm oraz nienaganne wzornictwo można dostrzec również w przypadku odkurzacza Ariete 2711 Briciola. Bezprzewodowy robot umożliwia 120 minut nieustannej pracy na jednym z sześciu oferowanych programów. Briciola w swoim najgłośniejszym trybie osiąga hałas rzędu 69 dB, a to oznacza, że czyszczenie nie jest głośniejsze od standardowej rozmowy lub uruchomionej zmywarki. Urządzenie zostało wyposażone w wymienny filtr HEPA, dzięki któremu zadbasz nie tylko o czystość podłogi, ale także powietrza. Opracowana przez NASA technologia HEPA docelowo miała chronić przed promieniowaniem radioaktywnym, jednak w domowych urządzeniach bardzo dobrze chroni przed pierwotniakami i bakteriami.

Kup najtaniej